fbpx

Wiemy, że zdjęcia nigdy nie oddadzą pełnego charakteru przedmiotu. Mamy świadomość tego, że wyjątkowe meble, które mają wypełniać najbliższą nam domową przestrzeń i z którymi obcujemy z bliska co dnia, trzeba obejrzeć na żywo przed podjęciem decyzji o zakupie. Dlatego właśnie tak duży nacisk kładziemy na rozwój naszych placówek stacjonarnych oraz sieci dealerskiej. Z dwoma własnymi sklepami w Warszawie i Krakowie oraz stale rozwijającą się siecią sklepów partnerskich dajemy Wam możliwość nie tylko zobaczyć, ale również dotknąć, usiąść, poczuć nasze produkty. Zapraszamy.

Sklep w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie! Na ekspozycji znajdziecie część produktów z naszej oferty. Nasz personel gwarantuje profesjonalną pomoc w zakresie doboru mebli do Państwa pomieszczeń oraz możliwość dobrania wykończenia wybranych produktów.
W sklepie stacjonarnym w Warszawie można zakupić produkty marek Mleko Living (ceramika), Maptu (plakaty), Betoniczki (doniczki), Woodoo People (lustra), White Oaks (dywany) oraz Kaspa (oświetlenie).

Godziny otwarcia:
środa 15-20
czwartek-piątek 11-19
sobota 11-15

ul. Jana Kazimierza 68 lok. U10, Warszawa
tel. 793 112 494

wskazówki dojazdu

showroom w Krakowie

Zapraszamy również na spotkanie do naszego showroomu w Krakowie, znajdziecie tu: stół Infini, krzesła Piko, stolik IO, stół Farmhouse oraz wyspę kuchenną.

Czynne tylko dla umówionych

ul. Królowej Jadwigi 236A, Kraków
tel. 793 112 494
telefon czynny w godzinach 11-18 od poniedziałku do soboty

wskazówki dojazdu

Sklepy partnerskie

Zapraszamy do naszych partnerów na terenie całego kraju, u których możecie obejrzeć przykładowe produkty, a także dobrać wykończenie mebli.