Kiedy w 2014 roku tworzyliśmy nasze pierwsze stoły w garażu wynajmowanego studenckiego mieszkania i próbowaliśmy sprzedawać je na jednym z portali aukcyjnych, nie spodziewaliśmy się, że już niebawem projekty z logiem Szyszki będzie można oglądać w kilkudziesięciu wyjątkowych salonach w całej Polsce i Europie oraz na wielu targach branżowych na całym świecie - w Kolonii, Paryżu, Warszawie, Dubaju czy Nowym Jorku.
 Każdy mebel to nasz autorski projekt. 
Każda pojedyncza sztuka powstaje od podstaw w naszym zakładzie produkcyjnym koło Krakowa.

Mimo szybkiego wzrostu, za wszelką cenę staramy się zachować manufakturowy charakter naszych produktów. Dostrzegamy zapotrzebowanie na produkty unikatowe, każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego każdemu nabywcy staramy się umożliwić stworzenie wymarzonego projektu, zawsze dopasowanego do jego potrzeb.

Od samego początku staramy się projektować i produkować meble wyjątkowe, charakterystyczne na tyle, aby mogły być kojarzone wyłącznie z jednym autorem. W naszych projektach szukamy formy nieoczywistej, a jednocześnie nie zbędnie skomplikowanej. Wierzymy, że w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem wydobywa ona całe piękno naturalnego materiału tworząc połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody.

Nasza wizja

mebli

Wyjątkowe meble

Chcemy wykonywać naszą prace tak, aby hasło "wyjątkowe meble", tak często przez nas używane, nie było tylko pustym sloganem. Mimo szybkiego wzrostu, za wszelką cenę staramy się zachować manufakturowy charakter naszych produktów.

Wyprodukowane w Polsce

Drewno to piękny, ale niezwykle kapryśny materiał. Aby z niego tworzyć, trzeba go rozumieć. Dlatego każdy mebel oznaczony logiem Szyszki powstaje od podstaw w naszym zakładzie produkcyjnym przez doświadczonych stolarzy.

Unikatowe wzornictwo

Wierzymy, że w tłumie podobnych do siebie projektów (często kopiowanych od zachodnich producentów) własne, oryginalne pomysły połączone ze szlachetnym materiałem i starannym wykonaniem zawsze będą się wyróżniać. 

_P0A2343-3

Wyłącznie autorskie projekty. Wyjątkowe meble.

Decydując się na nasze meble wybierasz oryginalne polskie wzornictwo. Staramy się tworzyć formy, które nie wymagają podpisu,  aby można było z łatwością zidentyfikować ich autora. 

 

Wykonane w Polsce.
Wyłącznie z litego drewna.

Bazujemy wyłącznie na szlachetnym materiale - litym drewnie. Wykonujemy meble z dębu, orzecha, jesionu. Jest to gwarancja najwyższej jakości, niepowtarzalności i trwałości produktu. 

Drewniany mebel zachwyca nie tylko na początku, ale również starzeje się w piękny sposób.

Bierzemy udział w targach na całym świecie

Byliśmy już na:

Warsaw Home

2021, Polska

Arena Design

2020, Polska

Ambiente Frankfurt

2019, Niemcy

Index Dubai

2021, ZEA

IMM Cologne

2020, Niemcy

IMM Cologne

2019, Niemcy

Maison&Objet

2021, Francja

ICFF New York

2019, USA

Warsaw Home 

2018, Polska

NASZE MEBLE U WAS

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wyprodukowanych przez nas mebli, zdobiących wnętrza domów naszych zadowolonych klientów.