Witajcie w wyjątkowym świecie,  gdzie każdy kawałek drewna ma swoją własną historię do opowiedzenia. Jesteśmy dumni z tego, że nasze meble są nie tylko funkcjonalne, ale także niosą ze sobą esencję natury. W naszej firmie obcowanie z drzewem to nie tylko praca, to pasja i szacunek dla piękna, które natura nam oferuje.

Staramy się utrzymywać równowagę między funkcjonalnością a estetyką, by mogli Państwo cieszyć się nie tylko praktycznymi rozwiązaniami, ale także naturalnym pięknem. Każdy mebel, który opuszcza naszą pracownię, niesie ze sobą ducha natury, inspirując do stworzenia przytulnych przestrzeni, gdzie czujemy się jednością z otaczającym nas światem.

Nasze meble są projektowane z myślą o zaspokajaniu zarówno praktycznych, jak i estetycznych potrzeb. Zwracamy uwagę na proporcje, kolory, materiały i detale, aby tworzyć meble, które nie tylko doskonale spełniają swoje zadanie, ale także przyciągają wzrok i inspirują do kreowania wyjątkowych aranżacji wnętrz.

Wyjątkowe meble

Chcemy wykonywać naszą prace tak, aby hasło "wyjątkowe meble", tak często przez nas używane, nie było tylko pustym sloganem. Mimo szybkiego wzrostu, za wszelką cenę staramy się zachować manufakturowy charakter naszych produktów.

Wyprodukowane w Polsce

Drewno to piękny, ale niezwykle kapryśny materiał. Aby z niego tworzyć, trzeba je rozumieć. Dlatego każdy mebel oznaczony logiem Szyszki powstaje od podstaw w naszym zakładzie produkcyjnym przez doświadczonych stolarzy.

Unikatowe wzornictwo

Wierzymy, że w tłumie podobnych do siebie projektów (często kopiowanych od zachodnich producentów) własne, oryginalne pomysły połączone ze szlachetnym materiałem i starannym wykonaniem zawsze będą się wyróżniać. 

Jestem właścicielką i twórczynią SZYSZKI, a także jej jedynym projektantem. Od zawsze towarzyszyła mi pasja do rękodzieła i sztuki, co ostatecznie przerodziło się w stworzenie własnej marki w 2016 roku. 

Studia z zakresu inżynierii produkcji pozwalają mi na osobiste nadzorowanie każdego etapu produkcji moich autorskich mebli. Posiadając własną stolarnię, jestem w stanie dostosować produkt do potrzeb klientów i tworzyć meble na ich specjalne zamówienie.

W mojej pracy kładę duży nacisk na unikalne wzornictwo i precyzję wykonania. Każdy detal ma znaczenie, a meble projektuję tak, by były nie tylko funkcjonalne, ale miały również charakter i duszę. Dzięki temu SZYSZKA staje się symbolem wyjątkowości w świecie wzornictwa meblarskiego.

Chciałabym, by każdy, kto sięgnie po produkt marki SZYSZKA, poczuł, że wprowadza do swojego otoczenia coś niezwykłego i niepowtarzalnego. Meble SZYSZKA to nie tylko element wystroju wnętrza, ale również opowieść o determinacji i sile tworzenia firmy meblarskiej kobiecą ręką.

_P0A2343-3

Wyłącznie autorskie projekty. Wyjątkowe meble.

Decydując się na nasze meble wybierasz oryginalne polskie wzornictwo. Staramy się tworzyć formy, które nie wymagają podpisu,  aby można było z łatwością zidentyfikować ich autora. 

 

Wykonane w Polsce.
Wyłącznie z litego drewna.

Bazujemy wyłącznie na szlachetnym materiale - litym drewnie. Wykonujemy meble z dębu, orzecha, jesionu. Jest to gwarancja najwyższej jakości, niepowtarzalności i trwałości produktu. 

Drewniany mebel zachwyca nie tylko na początku, ale również starzeje się w piękny sposób.

Bierzemy udział w targach na całym świecie

Byliśmy już na:

Warsaw Home

2021, Polska

Arena Design

2020, Polska

Ambiente Frankfurt

2019, Niemcy

Index Dubai

2021, ZEA

IMM Cologne

2020, Niemcy

IMM Cologne

2019, Niemcy

Maison&Objet

2021, Francja

ICFF New York

2019, USA

Warsaw Home 

2018, Polska